HIZLANDIRILMIŞ (FAST TRACK) BOOTCAMP PROGRAMLARI

3 ay boyunca haftada iki gün canlı ders desteği ile özel hazırlanan hızlandırılmış(fast track) program ile özgün veri bilimi müfredatımızın tamamına hakim olacak, yapacağınız ödevler ve uygulama projeleri ile de bilgiyi pratiğe dönüştürme imkanına sahip olacaksınız.Gruplara özel oluşturulacak online kanallarda soru-cevap ve bilgi paylaşımı imkanına sahip olabileceksiniz.

UZUN DÖNEM BİREBİR MENTÖR DESTEKLİ BOOTCAMP PROGRAMLARI

6 ay boyunca birebir mentör desteği ile özgün veri bilimi müfredatımızın tamamına hakim olacak, yapacağınız ödevler ve uygulama projeleri ile de bilgiyi pratiğe dönüştürme imkanına sahip olacaksınız.Program boyunca 10:00-17:00 saatleri arasında online olarak sorularınıza cevaplar bulabileceksiniz.

Online Bootcamp Eğitimleri

Online Bootcamp eğitimlerimizle yeni bir kariyere adım atabilirsiniz. İster Türkiye’de ilk ve tek olarak uyguladığımız bire bir mentör desteği ve esnek çalışma saatleriyle ister canlı ders desteği sunulan gruplara katılarak bir veri bilimci olabilirsiniz. Hayallerinin peşinden giden öğrencilerimiz arasına katılmak isterseniz bize ulaşmanız yeterli.
Yeni Nesil Teknoloji Okulu

Online bootcamp programları, uygulamayı öne alan, özgün ve kapsamlı müfredatıyla Veri Bilimi ve Yapay Zeka alanlarında insan kaynağı yetiştirmeyi amaçlayan yeni nesil bir teknoloji okuludur.
Online bootcamp eğitimleri uygulamaya odaklanan ve müfredat ile ilgili teknik konularda uzmanlaşmanızı sağlayacak yeni nesil bir eğitim programıdır.
İster bir yerde çalışıyor olun isterse bir okulda öğrenci, bootcamp programının esnek saatleri size büyük kolaylık sağlayacaktır. Bootcamp programları ile ilgili alanın temel uzmanlık bilgisine sahip olabilir ve hayalinizin mesleğine adım atabilirsiniz.
- Kapsamlı ve uygulama eksenli müfredat ile zamanını kendiniz belirleyerek çalışırsınız.
- Takıldığınız konularda hafta içi ofis saatlerinde diğer mentörlere de sorular sorarak problemlerinize çözüm bulursunuz.
- Yapacağınız uygulamalı projeler ile portföyünüzü oluşturur ve iş arayışında avantajlı bir konuma gelirsiniz.
- Kaydolduğunuz programa göre mentörünüz ile birebir online görüşür ve mentörünüzün rehberliğinde veya canlı ders gruplarına katılarak çalışmalarınızda ilerlersiniz

Online Bootcamp Nedir?

Bootcamp,canlı ders uygulaması veya her bir öğrencimize atanan profesyonel mentörünün gözetiminde, uygulamalı projeler geliştirerek portföy oluşturmalarını sağlayan ve bu sayede uzmanlık alanı ile ilgili olarak iş bulmalarında avantaj sağlayacak uzun soluklu bir uygulamalı eğitim programıdır.


Uygulamalı Projeler

Bootcamp, uygulamalı projelere odaklanan bir eğitim yöntemidir. Geliştirilen projeler aynı zamanda öğrencilerimizin eğitim aldıkları uzmanlık alanı ile ilgili portföylerini oluşturmalarını sağlarken, iş arama sürecinde CV'lerini güçlendirir.


Birebir Mentörlük Nedir?

Her bir öğrencimize, ilgili program konusunda profesyonel olarak çalışan deneyimli bir mentör atıyoruz. Bu mentör, haftada iki kez internet üzerinden herbir öğrencimizle birebir görüşme yaparak; o hafta işlenen konuların üzerinden geçiyor, konuyla ilgili soruları cevaplandırıyor ve öğrencinin proje geliştirmesine yardımcı oluyor.


Ofis Saati

Öğrencilerimiz sadece kendi mentörlerinden destek almaz. Haftaiçi 10:00 - 17:00 arası Slack üzerinden sordukları teknik sorulara diğer mentörlerden ve öğrencilerimizden cevap bulurlar.

Canlı Dersler Nasıl Olmaktadır?

3 aylık hızlandırılmış programlarda kayıt olunan porgrama göre iister sınıf ortamında ister online olarak katılabileceğiniz ve veri bilimi bootcamp müfredatında yer alan bütün konuların anlatıldığı derslerdir.


MEZUNLARIMIZDAN...


 •   Mezuniyetime 1 yıl kaldığını fark ettiğimde daha farklı bir şeyler yapma isteği beni harekete geçirmişti. Yazılımla çok alakam olmamasına rağmen matematik ve istatistik sevgim veri bilimiyle olan ortak noktalarımızdandı. İnternette dolaşırken bir anda karşıma çıkan Datajarlabs bootcamp kursunu almaya da aniden karar verdim ve böylece nasıl bir kurs istediğimi de şans eseri bulmuş oldum. Kursun online olması bu koşturmacanın içerisinde benim ihtiyacım olan şeylerden birisiydi. Her alanda öğretici ve sorgulayıcı olmamızı sağlamasıyla bize çok güzel bir öğrenme ortamı sunmuştu. Yapılabilecek en optimum kursun şans eseri karşıma çıkması hayattaki en büyük şanslarımdan biridir diyebilirim.
  Ayrıca bire bir mentör desteğinin oluşu ve grup arkadaşlarımızla olan sohbetlerimiz bizi daha da motive etti. Bu alanda sahip olduğum kariyer başlangıçlarım ve tecrübem (junior da olsam), Datajarlabs Bootcamp ailesi sayesinde. İlgilenecek arkadaşlara gözüm kapalı bir şekilde tavsiye edebilirim.

  Ecem PANGAL

  Veri Bilimci-TTG International

 •  Bir uçak mühendisi olarak yapay zeka ve veri bilimi alanlarına duyduğum ilgi sayesinde Datajarlabs bootcampiyle karşılaştım. Mentörlerimin bilgi, tecrübe ve samimiyetleri ile birlikte çok verimli bir 6 ayın sonunda bir şirkette veri bilimci olarak profesyonel kariyerime başladım. Özellikle bire bir mentörluk yönteminin öğrenmede ne kadar etkili olduğunu anladım. Gönül rahatlığıyla Datajarlabs'ı veri bilimci olarak isteyenlere önerebilirim.

  Ömer KARABEY

  Veri Bilimci-TTG International